Жан-П’єр Гарітт (Jean-Pierre Garitte)

ОСВІТА

Вища освіта (ліцензіат) в комерційно-фінaнсовой науці і диплом магістра в бухгалтерії

Сертифікати

Сертифікований внутрішній аудитор (CIA), Сертифікований бухгалтер (CA), Сертифікований аудитор з інформаційних систем (CISA), Сертифікований експерт по визначенню та боротьби з шахрайством (CFE), Кваліфікований судовий аудитор (RFA) та Володіє Сертифікатом по
контрольній самооцінці (CCSA).

Мови

Вільно володіє французькою, англійською та німецькою, а також іспанською та португальською.

ПРОФЕСІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ

Інститут внутрішніх аудиторів

Жан-П’єр – член Правління Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів (IIA). Його тема, як лідера, – «Побудова мостів» – орієнтована на збільшення обізнаності громадськості в питаннях корпоративного управління, формування думок щодо професії ВА і проактивна підтримка внутрішніх аудиторів у всьому світі. Обіймав посаду Голови Правління IIA. На європейському рівні займав пост Президента Європейської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ECIIA) протягом 6 років. Також був Головою Азіатської конфедерації Інституту внутрішнього аудиту (ACIIA) протягом 3 років, представляючи професію в Азіатському і Тихоокеанському регіоні.

В даний час Жан-П’єр є глобальним послом Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів. Жан-П’єр. Є активним членом Асоціації Директорів Європейських Компаній (ecoDa), де відповідає за розвиток кращих практик корпоративного управління в Центральній та Східній Європі.

Академічна діяльність

Жан-П’єр – професор з корпоративного управління, внутрішнього аудиту, аудиту інформаційних систем в школі менеджменту Університету Антверпена, Бельгія і у Фламандській школі економіки, Брюссель. Також був запрошеним лектором в Університеті ім. Еразма, Роттердам і в Університеті Південного берега, Лондон.

Консультативна діяльність

Жан-П’єр надає консультації органам управління (Правлінням та Аудиторським комітетами) компаній в Бельгії, Німеччині, Таїланді, Малайзії, Румунії, Словенії і Туреччини.

Навчав і розвивав департаменти внутрішнього аудиту в Бельгії, Угорщині, Польщі, Румунії, Туреччини, Малайзії, Таїланді, Греції, Марокко і Тунісі, виступав як доповідач на європейських, середньо-східних, азіатських, північно- та латино-американських конференціях з внутрішнього аудиту. Є експертом Європейського Союзу щодо проектів реструктуризації в Східній Європі і Південно-Східній Азії. В даний час надає консультації парламентів і національних аудиторських службам щодо нового законодавства.

ПРОФЕСІЙНИЙ ДОСВІД

Багато років Жан-П’єр виступав в якості тренера і консультанта з міжнародного управління, управління ризиками та аудиту. Перед цим протягом 20 років обіймав посаду Директора внутрішнього аудиту в J. Van Breda & Co, фінансового холдингу в Антверпен, Бельгія. До червня 2010 року Жан-П’єр Гарітт був партнером в підрозділі управління ризиками організацій в Deloitte (ERS), в якому він керував напрямами корпоративного управління, внутрішнього аудиту та управління ризиками в Європі, на Середньому Сході і в Африці. Спеціалізується на стратегічній оцінці та реінжинірингу служб внутрішнього аудиту. Проводив оцінки служб внутрішнього аудиту від імені Інституту внутрішніх аудиторів, Світового банку та Європейської комісії. Жан-П’єр навчав професійних внутрішніх аудиторів в Азії і Європі, допомагаючи їм стати кваліфікованими експертами в області аудиту. На попередньому місці роботи він був глобальним послом KPMG. В даний час він сприяє PwC у розвитку практики внутрішнього аудиту в Центральній і Східній Європі. Жан-П’єр очолює Правозахисний комітет ECIIA, місія якого полягає в просуванні цінності професії внутрішнього аудитора за допомогою цілеспрямованих правозахисних законодавчих програм, що надаються законодавцям, регуляторам і групам, що представляють інші інтереси на рівні Європи.

Співпраця з Україною розпочалося з 2000 року – пан Гарітт був консультантом Європейського Союзу в проектах реструктуризації.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?