Про інститут

Інститут Внутрішніх Аудиторів в Україні

Інститут Внутрішніх Аудиторів представлений в Україні всеукраїнською громадською організацією «Інститут Внутрішніх Аудиторів України», що заснована в 2001 році. Всеукраїнська громадська організація “Інститут внутрішніх аудиторів України” є добровільною, недержавною, неприбутковою всеукраїнською організацією, створеною за спільними інтересами своїх членів для реалізації мети діяльності. При вступі всі члени Інститут Внутрішніх Аудиторів України одночасно отримують статус членів Global IIA і набувають відповідний набір прав і можливостей.

Метою діяльності Інституту є задоволення та захист професійних, соціальних, економічних, освітніх та інших спільних інтересів своїх членів, сприяння розповсюдженню та затвердженню принципів правової держави, та впровадженню в Україні міжнародної професійної практики внутрішнього аудиту.


Про Міжнародний Інститут Внутрішніх Аудиторів – Global IIA

2015-0734 MKT-75th Anniversary Logo4cREV-FNL-StackedЗаснований в 1941 році Global IIA є міжнародною професійною асоціацією, яка об’єднує більше 190 000 членів у більш ніж 170 країнах світу.

Global IIA, штаб-квартира якого розташована в Сполучених Штатах Америки, є єдиною глобальною платформою професії внутрішнього аудитора.
Global IIA ефективно реагує на сучасні виклики ринкової економіки, встановлюючи єдині Міжнародні Професійні Стандарти Внутрішнього Аудиту, надаючи всім своїм членам широкі освітні можливості, підтримуючи професійні кваліфікаційні програми, а також здійснюючи дослідження у сфері внутрішнього аудиту та забезпечуючи ефективні комунікації і співробітництво своїх членів. Будь ласка, перегляньте презентацію Інституту.Статут Інституту

Для ознайомлення оновлений Статут Інтитуту внутрішніх аудиторів України можна завантажити тут

Також Статут ІВА України можна знайти на сайті Мінюсту за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch по коду результату надання адміністративних послуг: 521730543897

 


Корисне посилання: Контакти Інституту

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?