Членство в Інституті

Переваги членства

Global IIA приймає нових членів через місцеві офіційні представництва. В Україні офіційним відділенням Global IIA є Інститут Внутрішніх Аудиторів України що має відповідні документи, розміщені на сторінці Про Інститут.

Члени Інституту отримують безкоштовний доступ до багатьох учбових, практичних та наукових матеріалів Міжнародного Інституту, знижки на купівлю профільної літератури, знижки на іспити та події, що проводить Інститут.

Міжнародний Інститут внутрішніх аудиторів надає своїм членам наступні ключові сервіси та вигоди:

 • Номер та пароль члена Міжнародного Інституту
 • Міжнародні Стандарти та Настанови
 • Міжнародні сертифікати
 • Міжнародне Керівництво
 • Міжнародне Пропагування та Підтримку

Інституті Внутрішніх аудиторів України на сьогодні є єдиною продуктивною професійною асоціацією внутрішніх аудиторів в Україні та Білорусії. Членство в Інституті надасть можливість отримати необхідні знання про внутрішній аудит, систему внутрішнього контролю, корпоративне управління та ризики, а також дозволяє встановити контакти з колегами цієї професії, підвищити свій професійний статус. У нас Ви зможете:

 • Отримати доступ до платформи обміну знаннями між професіоналами у професії –networking.
 • Отримати можливість самореалізації шляхом написання статей та дописів для сайту Інституту, а також розробки та проведення тренінгів та семінарів.
 • Лише Інститут на території України має право надавати CPE за участь у заходах організованих Інститутом та опублікованих статтях на сайті Інституту.
 • Стати активним учасником спільноти у LinkedIn.
 • Користуватися каналами комунікації та актуального контенту в Facebook, YouTube, таTwitter
 • Приєднатися до сучасного інформаційного порталу Інституту у Facebook, який відкриє для Вас світ та кухню нашої спільноти
 • Долучитися до співпраці платформи Інституту з пулом професорів університетів з Португалії, Грузії, Вірменії, Туреччини, Польщі та Білорусії, що надає можливість Інституту  організовувати стажування для його членів шляхом обміну між вищими навчальними закладами.
 • Відкрити доступ до бази знань як місцевого значення, так і до робіт представництв Глобального Інститут внутрішніх аудиторів по всьому світу.
 • Отримати доступ до матеріалів як локального, так і Глобального офісу Інституту, в тому числі й до матеріалів журналу Internal Auditor online magazine, який видається Глобальним інститутом.
 • Отримувати знижки на участь у різноманітних заходах (семінарах, конференціях, круглих столах тощо), придбання з суттєвими знижками літератури та підготовчих матеріалів до здобуття сертифікації СІА, що надаються членам Інституту його партнерами.
 • Отримувати значні знижки на здобуття загальновизнаноїпрофесійної кваліфікації у сфері внутрішнього аудиту CIA  (сумарні реєстраційні витрати на СІА та всі 3 частини екзамени для членів Інституту – USD 855 \ для не членів Інституту – USD 1315).
 • Приймати участь у щорічних міжнародних конференціях, що охоплюють велику кількість спікерів та учасників з усього світу, надають можливість учасникам та гостям обмінюватись думками та досвідом як з місцевими, так і з міжнародними експертами.
 • Розміщувати вакансії та резюме для спеціальностей, пов’язаних з внутрішнім аудитом, у т.ч. ІТ аудитом, внутрішнім контролем, комплаєнс.
 • Підтвердити свій рівень знань шляхом отримання загальновизнаних професійних кваліфікацій у сфері внутрішнього аудиту (CIA, CRMA, CGAP, CCSA, CFSA) та обговорювати практичні рекомендації перед здачею екзаменів.
 • Ініціювати та приймати участь у підготовці змін до законодавства, бути активним учасником круглих столів та дискусій з питань розробки та впровадження реформ.
 • В рамках співпраці з вищими навчальними закладами це проведення зустрічей та лекцій для студентів, метою яких є не тільки викликати інтерес молоді до професій внутрішнього аудитора та відповісти на питання, що їх цікавлять, а й заохотити їх приєднатися до членів Інституту з подальшою можливістю навчання та стажування в іноземних вищих навчальних закладах.
 • Також членство викладачів в Інституті дозволить їм не тільки отримати вищезгадані переваги, але й можливість поділитися досвідом з колегами з навчальних закладів інших країн та прочитати курс лекцій за кордоном.
 • Членство представникамдержавного сектору дасть їм доступ до реального сектору, позволить ознайомитись із кращими практиками впровадження внутрішнього аудиту, викликами та вигодами,прискорить впровадження міжнародних стандартів внутрішнього аудиту в державному секторі.

Корпоративне членство

 • Корпоративному члену, як юридичній особі, присвоюється індивідуальний ідентифікатор (ID), що видається Міжнародним Інститутом внутрішніх аудиторів (Global IIA).
 • Загальна кількість співробітників компанії не має значення.
 • Сума внеску за корпоративне членство залежить тільки від умов, які вибирає компанія для співпраці, та впливає на розмір знижок на заходи Інституту.
 • Якщо співробітник компанії – корпоративного члена хоче отримати індивідуальний ID, то він повинен пройти процедуру вступу як фізична особа і самостійно або через компанію оплачувати внески.
 • Сертифікат про членство видається на кожен зареєстрований ID.
 • Знижки Інституту внутрішніх аудиторів України розповсюджуються тільки на власні курси / тренінги, і до знижок інших провайдерів, таких як The IIA (США) чи Інститутів інших країн, відношення не мають.
 • Компанія – корпоративний член у себе на сайті розміщує інформацію про те, що є членом Інституту, вказує повну назву Інституту, розміщує логотип і посилання на сайт Інституту внутрішніх аудиторів України (логотип і html-код надається окремо).

З питань умов та тарифів корпоративного членства звертайтесь за адресою membership@theiia.org.ua

Порядок вступу та оплати

Для отримання індивідуального статусу члена Інституту Внутрішніх Аудиторів України і Global IIA необхідно:

 1.  Заповнити анкету – заяву на вступ до Інституту Внутрішніх Аудиторів України, а також згоду на збір і обробку персональних даних (анкета українською / application_eng та згода_укр / agreement_eng для завантаження);
 2. Сплатити еквівалент $105 ($45 для студентів і викладачів) за курсом НБУ на день платежу, що включають $25 – вступний внесок, $80 ($20 для студентів і викладачів) – щорічний членський внесок (детальніше див. нижче), за такими платіжними реквізитами (обов’язково вказуйте ім’я та прізвище для ідентифікації платежу):
  ВГО “Інститут внутрішніх аудиторів України”
  Код ЄДРПОУ 25917293
  IBAN (UAH): UA833395002600401118621000001

  в АТ «ТАСКОМБАНК», МФО 339500

 3. Надіслати скан-копію платіжного доручення, а також скан-копії заповнених і підписаних документів, перелічених у першому пункті на адресу membership@theiia.org.ua

АБО, скористатися можливостю оплати карткою через платіжний термінал ТАСКОМБАНКу, натиснувши кнопку “Оплатити” внизу цієї сторінки.

Протягом декількох тижнів новому члену будуть вислані персональні дані (логін і пароль) для доступу на сайти Інституту Внутрішніх Аудиторів України і Global IIA.

Щорічні членські внески

Щорічний членський внесок індивідуального члена становить $80 за курсом НБУ та планово сплачується до кінця лютого місяця кожного року за платіжними реквізитами вказаними вище (обов’язково вказуйте ім’я та прізвище для ідентифікації платежу).

Для студентів і викладачів

Рішенням Правління Інституту від 22 червня 2017 року встановлено щорічний членський внесок для студентів та викладачів ВНЗ у розмірі $20 за курсом НБУ.


Зверніть увагу: членській внесок нараховується щорічно і має бути сплачений у зазначений строк без прив’язки до дати вступу.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?