Робер Корнеліс (Robert Cornelisse)

Роберт Корнеліс (Robert Cornelisse) – Директор Європейського інституту професійних аудиторів.

Роберт працює в фінансовому секторі з 1980 року, має досвід роботи на керівних посадах та у внутрішньому аудиті.

З 1991 року Роберт також є незалежним консультантом з внутрішнього аудиту та проводить тренінгові курси. Він працював Головним аудитором в Регуляторі фінансових ринків Нідерландів (AFM). Основна зона відповідальності – операційний / внутрішній та ІТ-аудит, також Роберт має кваліфікацію судового експерта з шахрайства.

Він широко підтримує діяльність у сфері аудиту, в першу чергу функцій внутрішнього аудиту в ряді країн, таких як Вірменія, Боснія і Герцеговина, Молдова, Україна, Російська Федерація, Румунія, Сербія, Македонія, Македонія, Латвія, Словенія, Чехія та Аруба, в яких він також залучений до міжнародних навчальних програм з аудиту.

Роберт пройшов комерційно-технічну програму освіти. У Роттердамському університеті Еразма він отримав ступінь післядипломної освіти в області ІТ-аудиту, а також з операційного / внутрішнього аудиту. Крім того, Роберт є кваліфікованим оцінювачем майна та закінчив кілька курсів з професійної та організаційної психології, адміністративної організації та цивільного та податкового права.

Будучи активним волонтером Комітету з професійного розвитку Інституту внутрішніх аудиторів Нідерландів, він брав участь у тренінгах Інституту більше 10 років. Роберт працює на міжнародному рівні як підтверджений Інститутом внутрішніх аудиторів зовнішній оцінювач якості функції внутрішнього аудиту.

У 2008 році він, окрім своєї роботи у сфері аудиту, став директором Європейського інституту професійних аудиторів, який має на меті покращити ефективність та знання спеціалістів з аудиту.

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?