Конрад Кнедлер (Konrad Knedler)

Mr. Konrad Knedler – CIA, CGAP, CRMA, ISO27001 LA, Член Правління IIA Poland.

В даний час член правління Audit Solutions, компанії що надає послуги аудиту і внутрішнього контролю для уряду. Президент Інституту внутрішніх аудиторів Польщі в 2013 – 2015 роках.

Консультант в численних міжнародних та дослідно-конструкторських роботах, виконує роботи для Європейського парламенту, Європейської комісії, Інституту внутрішніх аудиторів, Міністерства фінансів Албанії, Міністерства науки і промисловості Туреччини.

У минулому був членом комітету з аудиту при Міністерстві оборони Польщі. Протягом багатьох років займав пост Директора з внутрішнього аудиту у Польському агентстві розвитку підприємництва, розташованого у Варшаві. Завдяки своєму великому досвіду роботи в якості аудитора та консультанта, він був керівником різних проектів, в тому числі для Світового банку та Європейського парламенту. До кінця 2002 року він був радником міністра в міністерстві фінансів Польщі, брав активну участь в переговорах ЄС з питань “фінансовий контроль”.

Часто читає лекції і тренінги для визнаних інститутів і університетів і є співавтором різних книг і нормативних актів у державному секторі внутрішнього аудиту. Закінчив Ягеллонський університет ( Jagiellonian University), Польща (юрист) і Університет Лунд (University of Lund) – Швеція (LLM).

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?