Олександра Кірсанова

Олександра Кірсанова – Менеджер з запобігання шахрайства та комплаєнсу, HEINEKEN, Росія.

Олександра має більше 12 років професійного досвіду в області внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю. Шлях у професії розпочала в 2005 році з позиції стажера у Групі з управління ризиками організацій в Консультаційному департаменті Deloitte і за 3 роки за результатами підвищень зайняла позицію старшого консультанта. Основний напрямок роботи – SOX-compliance в компаніях металургійної та вугільної промисловості. Потім, з 2008 по 2011 рік працювала в Службі внутрішнього аудиту Групи ГАЗ (автомобілебудівний холдинг) на посаді менеджера Департаменту корпоративного аудиту, потім – на посаді директора Департаменту по методології та контролю якості аудитів. З 2012 до 2016 року очолювала Департамент внутрішнього аудиту та контролю в страховій компанії ERGO Russia. З листопада 2016 року обіймає посаду Менеджер з запобігання шахрайства та комплаєнсу в HEINEKEN Russia. Олександра надає консультаційні послуги в галузі автоматизації функціонування внутрішнього аудиту та системи внутрішнього контролю.

 Член Інституту внутрішніх аудиторів Росії з 2005 року. Отримала такі професійні сертифікати: Certified Internal Auditor (CIA) в 2006 році, Certification in Control Self-Assessment (CCSA) в 2009 році, Certified Information Systems Auditor (CISA) в 2016 році.

 Крім цього, в 2012 році включена в топ-20 кращих внутрішніх аудиторів до 30 років за версією Глобального інституту внутрішніх аудиторів (Global IIA).

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?